اپلیکیشن دارویاب

نسخه اندروید و ای او اس بانک اطلاعات دارویی دارویاب (Android / IOS)

با توجه به احترام فوق العاده ای که برای مخاطبین گرانقدر خود قائل هستیم تلاش نموده ایم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا نرم افزار جامع و رایگان دارویاب را در اختیار جامعه محترم پزشکی کشور قرار دهیم.

نصب نرم افزار دارویاب بر روی گوشی تلفن همراه بیش از ۱۰۵ هزار پزشک داروساز پرستار و دانشجوی رشته های مذکور باعث افتخار ماست و مسئولیت ما را در قبال تولید محتوا بیش از پیش سنگین تر نموده است.

گرچه به هیچ عنوان جایگاه فعلی نرم افزار را ایده آل نمی دانیم و خود را در ابتدای راه احساس می کنیم ولی تمام همت خود را برای بهینه سازی آن بکار گرفته ایم و مستحضرید که جمع آوری چنین حجم گسترده ای از اطلاعات دارویی کار بسیار سنگین وطاقت فرسایی بوده است که با تلاش جمع کثیری از اساتید دانشگاه محقق شده است. امیدواریم با انتقادات سازنده خود ما را در این راه یاری فرمائید.

هم اکنون نسخه اندروید و آی او اس نرم افزار برای گروه های مختلف پزشکی آماده بهره برداری است و با توجه به تخصصی بودن نرم افزار و محدویت های قانونی این شرکت٬ لازم است برای دریافت نرم افزار٬ تصویر کارت نظام پزشکی٬ کارت نظام پرستاری و یا کارت دانشجویی خود را از طریق شماره ذیل ارسال فرمائید. همچنین مدیران شرکت های دارویی با ارسال تصویر کارت شناسایی می توانند نرم افزار را دریافت نمایند.


09037824438

داروسازی ایران دارو فراخوان شرکت های دارویی گروه دارویی یاسین داروسازی رها اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info
تازه های دارویی
دارو های پر مصرف ایران
آخرین اخبار

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب